Opublikowano

Dla medyków

Zacznę od tego, że się pochwalimy co zrobiliśmy dla medyków! Wykonaliśmy już ponad 400 przyłbic i rozdaliśmy je do szpitali, przychodni i DPS, które się do nas zgłosiły. Całość pokryliśmy z naszych środków własnych. W działaniu wsparły nas osoby prywatne, ale też firma Devi Design, dostarczając nam trochę filamentu za darmo.

Wydrukowaliśmy również ok. 100 adapterów do filtrów DAR.

Adaptery do filtrów DAR, do masek 3M oraz Decathlon, mamy wydrukowane w najnowszych wersjach. W każdej chwili można przyjść do Pasażu Zielińskiego (to znaczy w godzinach pracy: 10-18) i taki adapter odebrać.

Dla medyków – adaptery i przyłbice

Jesteś medykiem/pielęgniarką/lekarzem – przyjdź i odbierz przyłbicę lub adapter za darmo!

Zapraszamy!

 

Opublikowano

MasterSpool Refill Filament – czyli ekologia, która ma sens

Jeśli drukujesz od dłuższego czasu, na pewno udało Ci się zauważyć, że przy hobby, którym jest druk 3D, generujesz mnóstwo śmieci. Tym razem nie chodzi mi od filament HIPS na podpory. Nie mam na myśli również nieudanych wydruków. MasterSpool w ich kategorii nic nie zmienia. Z czasem jednak łatwo zauważyć, że szpule filamentu, który został już przedrukowany, zostają i nie ma co z nimi zrobić. Czytaj dalej MasterSpool Refill Filament – czyli ekologia, która ma sens

Opublikowano

Ender 3 filament na start

Ender 3 filament PLA i PETG

Po zakupie sprzętu, takiego jak drukarka Ender 3, przychodzi czas na złożenie i zapoznanie się z podstawami drukowania. Używany przez Ender 3 filament, nie odbiega normą od tworzywa używanego w konstrukcjach tożsamych – Alfawise U30, Anet A8, czy Original Prusa i3. Najważniejsze to zdecydować, który „wkład do drukarki” wybrać. Filament Devil Design, czy może inną firmę. Ekofilament, czy produkt marki premium?
Mówi się, że “tanie mięso jedzą psy”. Coś w tym powiedzeniu jest…

ender 3 filament PLA Devil Design Czytaj dalej Ender 3 filament na start

Opublikowano

Test filamentów ABS+, PLA, PETG, HIPS, ASA i TPU

Test filamentów i mojej drukarki 3D (sprawdzam: ABS+, PLA, PETG, HIPS, ASA i TPU)!

Pewnie każdy z was, nieraz zastanawiał się nad tym, jak wasza drukarka poradzi sobie z różnymi materiałami. Jak drukuje się z gumy/TPU? Czy PETG jest faktycznie taki dobry? Czy ABS+ jest lepszy od zwykłego, chińskiego ABSu? Dobre, polskie PLA ma lepsze właściwości od taniego importowanego g***a? Czy HIPS na prawdę ma więcej zastosowań niż podpory pod ABS+? W końcu, czy ASA jest tak dobre, jak o nim piszą/mówią?! Taki test filamentów i drukarki. Czytaj dalej Test filamentów ABS+, PLA, PETG, HIPS, ASA i TPU

Opublikowano

Nowe, drewniane filamenty PRI-MAT 3D w ofercie

drewniane filamenty 3lian.pl wroclaw

Drewniane filamenty PRI-MAT 3D!

Z przyjemnością (i dumą) prezentujemy wam, drodzy klienci: nowe, drewniane filamenty w naszej ofercie. Są to filamenty drewnopochodne, polskiego producenta.

W skład oferty wchodzą bardzo łatwe do obróbki materiały oparte na polimerze PLA:

Czytaj dalej Nowe, drewniane filamenty PRI-MAT 3D w ofercie