Opublikowano

3LIAN to dostępne od ręki filamenty Wrocław

3LIAN – filamenty Wrocław to sklep związany z technologiami przyrostowymi, mieszczący się w centrum handlowym w samym sercu Wrocławia.

Filamenty Wrocław

Filamenty Devil Design

W naszej ofercie dostępne są wszystkie aktualnie produkowane filamenty firmy Devil Design: PLA, HIPS, PETG, ASA oraz TPU; w rozmiarze 1,75mm i 2,85mm. Przed wprowadzeniem produktów do sprzedaży, spędziliśmy godziny testując plastik tego polskiego producenta na naszych drukarkach Ultimaker Original, Ultimaker 2 i 2+ oraz Alfawise U30 i Ender 3. Po wydrukowaniu w 3D kilkudziesięciu modeli, zdecydowaliśmy, że oferta DevilDesign jest pełna produktów klasy premium, o wysokiej jakości. Taki produkt możemy polecić bez wahania. To zadecydowało o podjęciu współpracy z wyżej wymienioną firmą.

Sklep 3LIAN – filamenty Wrocław

W naszym sklepie sprzedajemy głównie produkty polskich producentów i dostawców. Tam gdzie jest to możliwe.

Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdziliśmy i jesteśmy z nich zadowoleni.

Tylko produkty wysokiej jakości

Dlaczego sprzedajemy wyłącznie produkty sprawdzone, wysokiej jakości? Moglibyśmy napisać, że wynika to z dbałości o klienta i ze względu na naszą przykładną pracę. Prawda jest nieco inna. Odpowiedzią jest oszczędność i lenistwo. Jeśli produkt będzie kiepskiej jakości, to będziemy zmuszeni licznymi prawami konsumenckimi, przyjmować i realizować reklamacje. Szkoda nam na to czasu i pieniędzy. Właśnie dlatego wolimy dostarczać produkty najwyższej jakości, które przejdą wcześniej nasze liczne testy.

3LIAN druk 3D w sercu Wrocławia

Naszym celem jest wygodny i łatwy dostęp do akcesoriów niezbędnych w druku 3D. Pragniemy aby hasło Filamenty Wrocław, było tożsame z marką 3LIAN i oznaczało szybki zakup w dobrze zaopatrzonej, lokalnej firmie ze 100% krajowym kapitałem.

 

Doświadczenie w technologiach addytywnych

Nasze doświadczenie zbieramy od 2011 roku, kiedy zaczęliśmy produkcję niskoseryjną adapterów komputerowych, wykorzystywanych w komputerach Apple MacBook Pro. Od tego czasu rozwijamy wachlarz naszych możliwości i umiejętności. Coraz częściej wykonujemy konwersję płaskiego logo, do przedmiotów 3D, które ozdabiają biura wielu firm.

Mamy możliwość skanowania 3D małych przedmiotów, jak również dużych posągów, czy sylwetek ludzkich.

Współpracujemy z firmami, które na bazie naszych wydruków przeprowadzają testy hydrauliczne, czy też wykonują modele karbonowe. Proces produkcji przedmiotów wykonanych z włókna węglowego, wymaga odpowiedniej formy, którą można łatwo udoskonalić bądź dopracować z użyciem wydruków 3D.