Opublikowano

MasterSpool Refill Filament – czyli ekologia, która ma sens

Jeśli drukujesz od dłuższego czasu, na pewno udało Ci się zauważyć, że przy hobby, którym jest druk 3D, generujesz mnóstwo śmieci. Tym razem nie chodzi mi od filament HIPS na podpory. Nie mam na myśli również nieudanych wydruków. MasterSpool w ich kategorii nic nie zmienia. Z czasem jednak łatwo zauważyć, że szpule filamentu, który został już przedrukowany, zostają i nie ma co z nimi zrobić.

MasterSpool to prawdziwa ekologia!

Słowo ekologia jest modne i odmieniane przez wszystkie przypadki. Zwykle jednak chodzi o kasę i lobbowanie np. elektrycznych samochodów. Większość tych rozwiązań nie ma nic wspólnego z ekologią. Sprawa ma się inaczej w przypadku MasterSpool Refill. Rozwiązanie to polega na wydrukowaniu skręcanej szpuli wielokrotnego użytku. Pliki możesz pobrać z thingiverse.com.

MasteSpool Refill Filament Fiberlogy

Naszą ofertę poszerzyliśmy o to fantastyczne i prawdziwie ekologiczne rozwiązanie, jakim jest Refill Filament PLA od Fiberlogy. Z czasem ofertę będziemy rozszerzać, tymczasem dla zmniejszenia ilości śmieci w domu i na świecie, utworzyliśmy nową kategorię w sklepie: MasterSpool Refill.

masterspool refill fiberlogy black

MasterSpool = czysty zysk

Ekologiczny bełkot do Ciebie nie przemawia? Zachęcam Cię w takim razie ceną. Wiesz, że wszystkie zwoje przygotowane dla szpuli MasterSpool, są tańsze o 10zł? To już jest konkret. Sprawdź!
Nie dość, że zaoszczędzisz Ty, zyska na tym nasza planeta, to jeszcze nie będzie konieczne zbyt częste podróżowanie ze śmieciami. Czysty zysk!