Dbajmy o siebie

Drodzy Klienci,

W związku z ogłoszonymi nowymi zasadami bezpieczeństwa związanymi z pandemią COVID-19 informujemy, że sklep stacjonarny 3LIAN.PL we Wrocławiu zostaje zamknięty od 07.11.2020 r. do odwołania.

W Pasażu Zielińskiego funkcjonuje Punkt Odbioru Zamówień 3LIAN.PL. Zamówienia internetowe i telefoniczne można odbierać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-15:00. Usługi, konfiguracja i naprawy drukarek 3D, jak również wszelkie dostawy kurierskie i paczkomatowe odbywają się bez zmian. Klienci, którzy złożyli zamówienia z odbiorem osobistym, proszeni są o odbiór w godzinach działania Punktu Odbioru Zamówień (pn-pt: 12-15). Zwroty paczkomatowe, kurierskie oraz zwroty do sklepu stacjonarnego, przyjmowane są w POZ w godzinach wydawania zamówień.

Wszystkich zainteresowanych zakupami w 3LIAN.PL zachęcamy do składania zamówień oraz sprawdzenia dostępności produktów na stronie 3LIAN.pl. 

Chcemy podkreślić, że bezpieczeństwo klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze. W POZ znajduje się płyn do dezynfekcji. Przypominamy również o zasłanianiu ust i nosa. W miarę rozwoju sytuacji będziemy opierać dalsze działania na rozporządzeniach lub komunikatach odpowiednich władz.

Dziękujemy za zrozumienie, wzajemną troskę i wsparcie w tym skomplikowanym czasie.